O firmie

Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych, szaf z drzwiami przesuwnymi, garderób, łóżek sypialnianych, mebli biurowych oraz różnego typu mebli na zamówienie.

Nasze doświadczenie pozwala na tworzenie mebli dla nie typowego układu pomieszczeń lub realizujemy nietypowe - indywidualne rozwiązania meblowe. Po wizycie naszego projektanta i zapoznaniu się z Państwa potrzebami, stylem
i upodobaniami przygotujemy projekt w formie wizualizacji komputerowej.  Twoja kuchnia musi być dostosowana do Ciebie!
Dlatego znając Twoje potrzeby zaprojektujemy kuchnię, która nie tylko będzie podkreślać Twój styl, ale spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów związanych z projektem, wyborem materiałów, sprzetem agd przystępujemy do realizacji zamówienia. Zapewniamy transport oraz profesjonalny montaż mebli i sprzętu AGD (możliwość kupna sprzętu w naszej firmie).
 

Firma ,,KRÓL'' specjalizuje się również w renowacji drzwi i futryn. Jesteśmy jedyną firmą w rejonie, która zajmuje się odnawianiem starych drzwi pod nowoczesne wzornictwo. Pracujemy na wysokiej klasie okleinach kilku producentów by w pełni usatysfakcjonować naszych klientów bardzo bogatą kolorystyką.

Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego kładziemy szczególną uwagę na dopracowanie wszystkich szczegółów.